Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne "TeleComp"

strona główna ·


Produkty oferowane przez TeleComp

Akscesoria Komputerowe


Oferujemy akcesoria wysokiej jakości i sprawdzonych marek. Skąd to wiemy? Ponieważ większość akcesoriów komputerowych znajdujących się w naszej ofercie jest przez nas wykorzystywana w codziennej pracy. Sprawdziliśmy je i przetestowaliśmy - znamy więc ich realną wartość. Również zadowolenie i pozytywna ocena naszych odbiorców utwierdzają nas o trafności naszej oferty.

Przy zakupie sprzętu komputerowego bardzo często popełnia się błąd niedoceniając ważności akcesoriów komputerowych. Dobrze dobrany skaner, drukarka, modem, to elementy, które mają ostateczny wpływ na efekty naszej pracy. Przecież to od ich poprawnego działania zależy możliwość powielania, przesyłania lub drukowania efektów Państwa pracy! O ważności prawidłowego dobrania monitora nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Monitor możemy wymienić, naszych oczu nie! Właśnie dlatego, wybór właściwych urządzeń z bardzo bogatej oferty rynkowej jest aż tak istotny.

Oferta


Wśród szerokiej palety akcesoriów komputerowych będących w naszej ofercie możemy wymienić:

Zamówienie Specjalne


Oprócz przedstawionej powyżej - dostępnej na bieżąco w naszym sklepie internetowym - oferty urządzeń i materiałów eksploatacyjnych, mamy możliwość sprowadzenia również innych, bardziej specjalistycznych rodzajów akcesoriów.

W takich jednak sytuacjach prosimy o kontakt pod nr telefonu (0 22) 402 28 50 lub e-mail. w celu przedstawienia swoich potrzeb i oczekiwań, tak byśmy mogli zaproponować najkorzystniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania